Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Електронні резиденти України: хто вони такі й навіщо потрібні

Уряд України ухвалив постанову про початок з 1 липня експерименту з реалізації та впровадження е-резидентства, або електронного громадянства.

Як повідомив у Тelegram народний депутат Олексій Гончаренко, експеримент триватиме два роки, а відповідатиме за результат Міністерство цифрової трансформації. Міністерство також визначить перелік держав, громадяни яких можуть брати участь в експерименті.

«Це особливий статус іноземного громадянина в Україні, що відкриває йому доступ до інформаційно-консультаційних сервісів, спрощує процедури отримання адміністративних послуг і укладення цивільно-правових угод, а також надає можливість дистанційно засновувати та вести бізнес в Україні», — повідомляє Мінцифри.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Концепція цифрового громадянства означає можливість отримати статус резидента тієї чи іншої держави у віддаленому режимі через інтернет. В українському варіанті заява на отримання статусу е-резидента і вся комунікація з охочим отримати такий статус повинна вестися англійською мовою.

Завдяки електронному резидентству іноземці отримають низку можливостей. Це електронний підпис, реєстраційний номер платника податків, можливість відкрити рахунок в українському банку онлайн і спрощений доступ до адміністративних послуг в Україні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У Мінцифрі прогнозують, що першими е-резидентами стануть спеціалісти з країн Азійсько-Тихоокеанського регіону та близького зарубіжжя з ІТ-індустрії, які працюють в українських компаніях. Передбачається, що статус е-резидента України допоможе їм ефективно співпрацювати на європейському ринку.

Коментарі

Всі новини