Facebook Pixel

«Дніпровський меткомбінат» Сергія Тарути та Олега Мкртчана частково зупинив своє виробництво

Одне з найпотужніших промислових підприємств України «Дніпровський металургійний комбінат» вирішив не запускати частину своїх головних потужностей через кризу на ринку металопродукції, зниження рентабельності і дефіцит обігових коштів. Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

Адміністрація «Дніпровського меткомбінату» вирішила не вводити в експлуатацію кисневий конвертер №1, доменні печі ДП-9 і ДП-12, а також ливарний апарат в конвертерному цеху, які вже не працювали у зв'язку з ремонтом. Це рішення ухвалене для того, щоб скоротити витрати підприємства та зберегти робочі місця.

Персонал, який працює на цих дільницях «Дніпровського меткомбінату», частково перейде на допоміжні роботи і виведеться в простій.


«Дніпровський металургійний комбінат» знаходиться в місті Кам'янське Дніпропетровської області і входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу», який належить Сергію Таруті та Олегу Мкртчану. Чавун, сталь і прокат на підприємстві виробляють близько 9,5 тис. осіб.

З початку 2019 року «Дніпровський меткомбінат» збільшив виробництво прокату на 4,3% — до 1,9 млн тонн, сталі — на 4,6% — до 1,9 млн тонн, а виплавку чавуну скоротив на 6,4% — до 1,7 млн тонн. Про це на комбінаті повідомили агентству «Інтерфакс-Україна».

В кінці 2017 року материнська компанія гірничо-металургійної «Метінвест» (в управлінні якої знаходиться «Дніпровський меткомбінат») Metinvest B. V., почала перепродавати частину металопродукції комбінату, щоб погасити його заборгованість за залізорудну сировину.

Головні акціонери «Метінвест»: «СКМ» Ріната Ахметова, якій належить понад 71% акцій компанії і «Смарт-холдинг» Вадима Новинського з 24% акцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉