Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Центр «Дія.Бізнес» у Варшаві допоможе з просуванням 20 українським виробникам

Центр Дія.Бізнес у Варшаві допоможе з просуванням 20 українським виробникам. Фото: uatv.ua

Центр Дія.Бізнес у Варшаві допоможе з просуванням 20 українським виробникам. Фото: uatv.ua

У центрі «Дія.Бізнес» у Варшаві презентували новий етап програми підтримки малого та середнього бізнесу. Під час заходу представили Каталог українських виробників, які планують експортувати до Польщі. З-поміж них — 20 компаній-учасниць програми експортної підтримки, які презентували свою продукцію польським колегам.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Для пілотного проєкту на відкритому конкурсі обрали 20 представників малого та середнього бізнесу України. Зараз цим компаніям допомагають вийти на європейські ринки збуту. Польща стане першою країною в рамках пілотного проєкту. Під час заходу також представили оновлений дизайн офіційного сайту центру з підтримки підприємців «Дія.Бізнес» у Варшаві.

Для пілоту обрали Польщу, оскільки у Варшаві вже відкрили центр «Дія.Бізнес», що значно полегшує старт.

Центри «Дія.Бізнес» надали ефективну допомогу малим і середнім підприємствам в Україні, щоб вони могли адаптуватися до ведення бізнесу під час війни.

Під час заходу 20 компаній-учасниць представили свої товари польським партнерам. З-поміж компаній — бренди з виробництва техніки, крафтових товарів, рослинних олій, корисних смаколиків, сублімованих ягід, кави, косметики та засобів гігієни, дитячих іграшок, одягу для жінок, чоловіків і навіть домашніх улюбленців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини