Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Що українці найчастіше купували на «Чорну п'ятницю» та скільки грошей витратили: дані monobank

Фото: minfin.com.ua

Фото: minfin.com.ua

Цьогоріч українці на «Чорну п'ятницю» здійснили покупок картами monobank на 8,4 млрд грн, що на 1,9 млрд грн більше, ніж минулого року. Про це повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський та опублікував відповідну інфографіку.

Відповідно до оприлюднених даних, за тиждень покупок цьогоріч — з 21 по 27 листопада — українці здійснили 17,7 млн покупок на 8,4 млрд грн (минулого року було здійснено 19,9 млн покупок на 6,5 млрд грн).

А от у розстрочку цьогоріч українці не надто активно купували товар — за тиждень було подано 51 тысячу заявок на 0,4 млрд грн. А от минулого року monobank отримав 127 тысяч заявок на 1,1 млрд грн.

Що та де найчастіше купували українці на «Чорну п'ятницю»

На першому місці за рівнем покупок на «Чорну п'ятницю» опинилися смартфони — 1178 одиниць. На другому місці за рівнем продажів були павербанки — 1096 одиниць. На третьому місці — телефони марки Apple — 562 одиниці.

Найчастіше на «Чорну п'ятницю» українці купували товари у Rozetka, Comfy та АЛЛО. Переважна більшість покупок була здійснена онлайн — 70,8%ю Всі інші були офлайн.

Покупки українців на «Чорну п'ятницю»

Покупки українців на «Чорну п'ятницю»

Контекст. monobank дозволив своїм клієнтам знімати готівку на касах супермаркетів, АЗС та аптек. За раз можна зняти лише 6 тисяч грн, однако подекуди ліміт складає всього 500 грн.

Комісія за зняття коштів на касах така ж, як і в банкоматі: за зняття особистих коштів із гривневої картки 0,9% суми зняття, за зняття кредитних коштів — 4% суми зняття.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини