Facebook Pixel

Етичний кодекс для народних депутатів не можуть ухвалити через нагальніші законопроєкти – Шуляк

Група депутатів фракції «Слуга народу» розробляють етичний кодекс, який має ухвалити парламент. Проте зараз його не розглядають через нагальніші питання обороноздатності, соціальні питання і розгляд законопроєктів щодо європейської інтеграції.

Про це в інтерв’ю The Page повідомила голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк.

Quote«Моя воля, він був би наступного пленарного тижня», – повідомила Олена Шуляк.

Шуляк також пояснила, що поправочний спам заважає розглядати нагальні законопроєкти швидше. Доки етичний кодекс не запрацював на рівні закону, «Слуга народу» створила дисциплінарну комісію при партії та застосовує імперативний мандат щодо депутатів у міських, сільських, селищних та обласних радах.

Quote«Зараз ми можемо просто виключати з фракції, ми можемо швидко виключати з партії, і ми це демонстрували вже не раз», – повідомила голова партії «Слуги народу».

Чутки про нові вибори під час воєнного стану та постійні скандали з представниками партії «Слуга народу» стали приводом для The Page поговорити про це з головою цієї політичної сили Оленою Шуляк.

Розмова відбулася на початку листопада, ще до появи новин скандалів, пов’язаних зі «слугами»: затримання Олександра Дубінського та випадів Марʼяни Безуглої у бік головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Проте після розмови у пресслужбі голови партії повідомили, що «змушені відмовитись від публікації інтерв‘ю». «Там є кілька відверто маніпулятивних моментів, які і ви навряд чи погодитесь коригувати, але і Олена категорично не згодна з ними», – повідомили у пресслужбі Шуляк. Ця вимога не відповідає Зкону України «Про медіа», тому редакція пропонує ознайомитися з інтерв’ю на сайті та із його відеоверсією – на Youtube.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉