Facebook Pixel

Міноборони погодило місце розташування Центру BAYRAKTAR в Україні

Міноборони погодило земельну ділянку, на якій побудують сервісний центр для безпілотників BAYRAKTAR. Про це в інтерв'ю АрміяInform розповів начальник Головного управління земель оборони та фондів Міноборони полковник Борис Закутній.

За його словами, управління земель МО координує проєкт будівництва та облаштування Спільного навчально-випробувального сервісного Центру для обслуговування, поточного ремонту, модернізації, навчання персоналу безпілотних літальних апаратів BAYRAKTAR.

Quote«На цьому етапі я чітко можу говорити, що цей проєкт уже імплементовано в українське законодавство, адже роботі передувало укладення Меморандуму про співпрацю між Міноборони та компанією BAYKAR MAKINA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI. Окремо для створення сприятливих умов будівництва та облаштування Центру Верховна Рада України ухвалила закон «Про ратифікацію рамкової угоди між урядом України та урядом Турецької Республіки про співробітництво у сфері високих технологій, авіаційній і космічній галузях», — зазначив Закутній.

Як підкреслив представник МО, його відомство провело низку нарад з інвесторами та всіма зацікавленими сторонами, під час яких погодили місце розташування Центру, розробили механізм передавання в користування МО земельної ділянки та врегулювали питання щодо подальшого спільного використання аеродрому.

За словами посла України в Туреччині Василя Боднара, проєкт заводу з виробництва турецьких безпілотників Bayraktar TB2 уже завершено, необхідна юридична база також готова.

Нагадаємо: Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall передати Києву 88 своїх старих танків Leopard 1 після ремонту на суму 100 млн євро.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉