Вартість біткоіну досягла $41 тис. і відновила історичний максимум

Курс біткоіну Фото: bits.media

Курс біткоіну Фото: bits.media

Курс біткоіну 8 січня встановив новий історичний максимум, подолавши $41 тис. За останню добу BTC подорожчав на 10%, за місяць — на 111%.

bezymyannyy1.png

Ethereum, головний конкурент біткоіну, також додав у вартості. За останню добу він зріс на 6%, до $1250. Для поновлення рекорду в $1440, встановленого в січні 2018 року, йому потрібно подорожчати ще на 15%.

Аналітик Bloomberg Майк Макглоун 7 січня назвав біткоін перспективнішою інвестицією, за золото. У 2021 році він очікує зростання курсу до $50 тис.

Telegram Logo

Стратеги банку JPMorgan прогнозують збільшення ціни біткоіну до $146 тис. в довгостроковій перспективі. Вони припустили, що в майбутньому ця криптовалюта буде поступово витісняти золото як захисний актив, і допустили зростання її курсу до $50-100 тис. в найближчий рік.

Вони відзначають, що з середини жовтня 2020 року з біржових торгованих фондів (ETF) на золото було виведено $7 млрд. За той же період приплив грошей до Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) перевищив $3 млрд. Це говорить про те, що інвестори стали віддавати перевагу біткоіну.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Комерційний директор кріптовалютной платіжної системи Bitpay Сонні Сингх, навпаки, попередив про ризик різкого падіння курсу біткоіну до $20 тис. Такий сценарій можливий, якщо інституціональні інвестори почнуть продавати криптовалюту, що стане розпродажем «безпрецедентних масштабів», пояснив Сінгх.

Контекст. Ціна біткоіну 4 січня опустилася після рекорду в $34 тис., який криптовалюта встановила напередодні 3 січня. Станом на 12:00 за київським часом ціна становила трохи більше за $29 тис., станом на 14:00 — $30,7 тис.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини