Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Байден висунув кандидатуру Бріджит Брінк на посаду посла в Україні

Байден висунув кандидатуру посла в Україні.

Байден висунув кандидатуру посла в Україні.

Президент США Джо Байден оголосив про висунення кандидатури Бріджит Брінк на посаду надзвичайного та повноважного посла Сполучених Штатів в Україні.

Бріджит А. Брінк — кар'єрний співробітник вищої дипломатичної ланки, наразі є послом США в Словацькій Республіці, повідомляє Білий дім.

Рішення щодо її кандидатури було ухвалено ще в січні, але уряд США чекав на схвалення України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До роботи на посаді посла в Словаччині вона працювала старшим радником і заступником помічника держсекретаря в Бюро в справах Європи та Євразії Державного департаменту США. Відповідала за питання, пов'язані зі Східною Європою та Кавказом.

Вона також працювала заступником глави місії в посольствах США в Ташкенті (Узбекистан) та Тбілісі (Грузія). Свою двадцятип'ятирічну кар'єру на дипломатичній службі Брінк присвятила просуванню політики США у Європі та Євразії. Вона була директором з Егейського моря та Південного Кавказу в Раді національної безпеки, працювала в Державному департаменті заступником директора в справах Південної Європи, спеціального помічника заступника держсекретаря з політичних питань і референтом із Кіпру.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Брінк родом із Мічигану, є лауреатом численних нагород. Вона має ступінь магістра міжнародних відносин і політичної теорії Лондонської школи економіки та політичних наук, а також ступінь бакалавра політичних наук коледжу Кеньйон. Вона говорить російською, вивчала словацьку, сербську, грузинську та французьку мови. Кар'єру дипломата розпочала в Белграді, Сербія.

Коментарі

Всі новини