Facebook Pixel

Застосунок «Повітряна тривога» від Ajax Systems отримав британську премію з безпеки

Застосунок «Повітряна тривога» від Ajax Systems отримав британську премію з безпеки

Застосунок «Повітряна тривога» від Ajax Systems отримав британську премію з безпеки

Застосунок «Повітряна тривога», розроблений Ajax Systems для інформування про воєнні тривоги, став переможцем цьогорічної британської премії Security & Fire Excellence Awards. Щорічна лондонська подія для світової індустрії безпеки визнала перемогу застосунку «Повітряна тривога» в номінації «Ініціатива року в галузі охорони або пожежної безпеки». Про це повідомила пресслужба компанії.

У перші дні повномасштабного вторгнення Ajax Systems у співпраці зі Stfalcon та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України запустили мобільний застосунок «Повітряна тривога». Він сповіщає користувачів про п’ять типів загроз: повітряна тривога, артилерійський обстріл, вуличні бої, хімічна та радіаційна небезпека. На сьогодні застосунок завантажили вже понад 24 млн разів. Він став надійним інструментом для порятунку життів людей в Україні.

Quote«Для нас велика честь отримати таку престижну нагороду у світі безпеки. Це визнання підкреслює непохитну відданість інноваціям, сталому розвитку та соціальній відповідальності. Застосунок «Повітряна тривога» є свідченням нашого прагнення створювати рішення, які не лише підвищують стандарти безпеки, але й позитивно впливають на світ. У цьому випадку застосунок відіграє вирішальну роль у наближенні перемоги України над темрявою», — CMO Ajax Systems Валентин Гриценко.

Цього року Ajax Systems також представила нову лінійку продуктів для відеоспостереження, пристрої, що відповідають сертифікації Grade 3, а також значні поліпшення в охоронно-пожежному портфоліо під час онлайн-презентації Ajax Special Event: Керуй своїм простором. Із останніми розробками комплексна лінійка продуктів Ajax тепер налічує понад 135 пристроїв.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉