Facebook Pixel

United24 та Тімоті Снайдер збирають на «Безпечне небо» в застосунку «Повітряна тривога»

United24 та Тімоті Снайдер збирають на «Безпечне небо» в застосунку «Повітряна тривога»

United24 та Тімоті Снайдер збирають на «Безпечне небо» в застосунку «Повітряна тривога»

Застосунок «Повітряна тривога» долучається до збору UNITED24 та амбасадора платформи Тімоті Снайдера на систему виявлення повітряних цілей «Безпечне небо». Відтепер користувачі застосунку можуть зробити пожертву на спеціальні інноваційні датчики у два кліки.

«Безпечне небо» — це сучасна українська розробка, здатна виявляти навіть ті повітряні цілі, що летять на малих висотах, а також прогнозувати їх маршрут для подальшої нейтралізації. Завдяки штучному інтелекту система передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.

Quote«Мета нового збору від UNITED24 та Тімоті Снайдера — масштабна, і ми раді, що можемо приєднатися до інтеграції такої ініціативи вже вдруге. Зміцнення протиповітряної оборони завдяки сучасній системі «Безпечне небо» відкриває нові можливості для нашого застосунку. Це дасть змогу поліпшити якість оповіщення і точніше інформувати наших користувачів про небезпеки», — зазначає CMO Ajax Systems Валентин Гриценко.

Для ефективного захисту Україні потрібні 12 500 сенсорів.

Quote«Минулого року ми вирішили проблему сповіщень населення про загрози. Зараз вважаємо за потрібне допомогти з детекцією та захистом населення від російських ракет і безпілотників. Я багато спілкуюся з військовими і знаю, що ці «жучки» (як вони їх називають) вже допомогли знищити сотні повітряних цілей та врятувати багато життів. Якщо рівномірно покрити ними всю територію України, то це суттєво поліпшить ефективність роботи ППО та мобільних вогневих груп», — говорить засновник IT-компанії Stfalcon, автор ідеї і керівник проєкту «Повітряна тривога» Степан Танасійчук.

Збір на систему «Безпечне небо» для України розпочався 1 листопада на платформі UNITED24. Щоб долучитися до збору, натисніть на банер у застосунку «Повітряна тривога», який скерує на фандрейзингову платформу UNITED24.

Інтеграція зі збору коштів у застосунку «Повітряна тривога» проводиться вдруге. Завдяки першому збору, ініційованому Марком Геміллом, вдалось отримати понад 10 млн грн для проєкту «Армія дронів». Кошти спрямували на купівлю безпілотників RQ-35 Heidrun.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉