Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Понад 300 млн грн сина Януковича передали на потреби ЗСУ

300 млн грн сина Януковича пішли на потреби ЗСУ. Фото: pravda.com

300 млн грн сина Януковича пішли на потреби ЗСУ. Фото: pravda.com

Суд передав понад 300 мільйонів гривень арештованих коштів ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» на потреби Збройних сил України. Про це повідомили в пресслужбі Офісу Генерального прокурора.

Власником 100% акцій банку з 2011 року був старший син президента-втікача Віктора Януковича.

За даними Офісу Генпрокурора, працівники банку хотіли приховати походження готівкових коштів цієї фінустанови, оскільки вони не мали законного джерела походження. Тому вони легалізували ці доходи через фінансові операції. Під час досудового розслідування прокурори арештували кошти посадових осіб банку, а також безпосередньо кошти сина експрезидента. Після цього суд постановив передати гроші АРМА.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тепер стало відомо, що за рішенням суду зазначені кошти спрямували Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України.

Quote«Нині 304 мільйона гривень зараховані на спеціальний рахунок для забезпечення обороноздатності України», — йдеться в повідомленні.

Контекст. Заарештовані корпоративні права київського ТРЦ Ocean Plaza на понад 350 млн грн передано в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини