Facebook Pixel

Завтра відкривається фестиваль Коргія 2.0

Завтра відкривається фестиваль Коргія 2.0

Завтра відкривається фестиваль Коргія 2.0

2 червня у Києві на території спортивно-розважального комплексу ІКСПАРК пройде фестиваль Коргія 2.0. Окрім пізнавально-розважальних заходів, подія несе в собі важливу місію — популяризацію каністерапії, що стає перспективним та дієвим методом у боротьбі з ментальними порушеннями.

Актуальність каністерапії в тому, що повномасштабне збройне вторгнення росії негативно впливає на психологічний стан всіх українців. Ефективність традиційних методів знизилася. І саме каністерапія — як новітній, дієвий та загальнодоступний метод — може значно покращити моральний стан військових, ветеранів, ВПО, українських військовополонених, особливих дітей та людей з ПТСР, депресією, тривожністю та іншими ментальними розладами як під час військового періоду, так і після його завершення.

Коргі

Коргі

Серед завдань фестивалю коргі — розвиток pet-friendly культури на всіх рівнях, освітня програма з догляду, виховання та соціалізації песиків. Під час проведення заходу відвідувачі зможуть прослухати лекції та відвідати майстер-класи, які допоможуть ще більше гармонізувати співіснування людей та тварин.

Організатори підготували різноманітні акції та розіграші, кошти від яких підуть на допомогу тваринам у притулках. У рамках благодійності відвідувачі зможуть придбати книгу пса-блогера Гермеса і таким чином допомогти найбільшому зоопритулку «Сіріус», який зазнав значних руйнувань від наступу російських агресорів на Київську область.

Серед фестивальних розваг на відвідувачів чекають:

  • змагання коргі у різних дисциплінах;
  • конкурс костюмів;
  • фотозони;
  • ярмарок товарів для собак;
  • фудкорт для людей;
  • догкорт для песиків.

А родзинкою Коргії 2.0 стане справжнє весілля відомого коргі Армані та його обраниці Меліси.

Нагадаємо, що Коргія 2.0 входить до серії фестивалів для собак HOLY DOGGY, які вже другий рік популяризують каністерапію та розвивають pet-friendly культуру. Під час першої Коргії у 2023 році вдалося зареєструвати рекорд України з найбільшого скупчення коргі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉