IT

Amazon оновив смарт-окуляри Echo Frames: характеристики, ціна і старт продажів

Окуляри Echo Frames. Фото: Amazon

Окуляри Echo Frames. Фото: Amazon

Компанія Amazon випустила оновлені смарт-окуляри Echo Frames, які будуть доступні для всіх і оголосила про те, що припиняє продаж «розумної» каблучки Echo Loop, пише The Verge.

Смарт-окуляри Echo Frames від Amazon: характеристики і ціна

Amazon оновила свої смарт-окуляри, позбавивши їх вбудованої камери, але оснастивши мікрофоном і спрямованим динаміком для того, щоб взаємодіяти з голосовим помічником Alexa.

Telegram Logo

Візуально ж нова модель не сильно відрізняється від першої, сильно нагадуючи прості окуляри з товстими дугами збоку. Корпус моделі представлений в чорному, синьому та темно-зеленому кольорах.

Оновлені Echo Frames працюватимуть у зв'язці зі смартфонами на базі Android або iOS. За допомогою смарт-окулярів можна слухати музику та взаємодіяти з іншими голосовими помічниками, які встановлені на телефоні.

Ціна смарт-окулярів Echo Frames складе $250, це вище першої моделі на $70. Amazon вже приймає попередні замовлення на покупку Echo Frames, а перші поставки почнуться 10 грудня.

Каблучка Echo Loop

Amazon також припиняє продавати каблучку Echo Loop із вбудованим помічником Amazon Alexa. Однак компанія буде надавати підтримку користувачам.

Контекст. Раніше Федеральна комісія із зв'язку США затвердила плани компанії Amazon за проєктом Kuiper. Це рішення є важливим регулюючим кроком, який дозволить Amazon почати запуск супутників, коли вони будуть готові.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини