Facebook Pixel

Борис Баум: Питання оподаткування грального бізнесу потрібно вирішити першим

Автор

Головним на порядку денному стоїть питання оподаткування грального бізнесу. Про це у пресцентрі Українських Новин заявив перший заступник голови консультаційно-експертної ради КРАІЛ Борис Баум.

Під час круглого столу «Актуальні тенденції розвитку грального бізнесу в Україні» він підкреслив, що всі розуміють важливість вирішення цього питання.

Quote«Наскільки я розумію, цьому тижня буде проведено другий комітет, і я дуже сподіваюся, що наше питання винесуть на голосування. Законопроєкт ринок влаштовує. Ми повинні дати посил депутатам, щоб цей закон швидше ухвалили в другому читанні, і потім ми його доопрацьовуватимемо протягом року. Сподіваюся, що закон буде ухвалений», — сказав Баум.

Також він додав, що ринок чекає від Кабміну оголошення конкурсу, який дозволить вибрати членів КРАІЛ, інакше є юридична загроза того, що рішення комісії після закінчення терміну повноважень членів можуть бути оскаржені.

Quote«Є проблема, на кшталт на Кабміні вирішили оголошувати конкурс, потім передумали. Для інвестиційного клімату це недобре. Чекаємо на голосування та оголошення конкурсу», — заявив він.

Разом з тим питання сертифікації так повністю і не було вирішене, в зв'язку з чим Баум закликав ринок почати розробляти документ самостійно та запропонувати його держорганам.

Контекст.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉