Facebook Pixel
PR

Антон Кучухідзе: Кабмін може обійти колізію з КРАІЛ, а Рада має ухвалити податковий законопроєкт

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Кабмін може обійти колізію з КРАІЛ

Антон Кучухідзе, голова Ukrainian Gambling Council, зазначає, що Кабінет Міністрів може обійти в легальний спосіб колізію з призначенням членів Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей, а Верховній Раді необхідно прийняти законопроект про оподаткування грального бізнесу.

Про це він повідомив протягом круглого столу «Актуальні тенденції розвитку грального бізнесу в Україні» в пресцентрі «Українських Новин».

Держава повинна мати сильні інституції для розвитку створеної реформи з легалізації азартних ігор, підкреслив експерт. Це означає, що Раді потрібно прибрати колізію зі спецзакону щодо призначення членів КРАІЛ так, щоб усе залишалося у веденні Кабміну, пояснив Кучухідзе.

Telegram Logo
Quote«А паралельно з законодавчим процесом буде ідеально, якщо уряд оголосить конкурс з відбору членів КРАІЛ згідно з п.2 ст.7. Також хочу додати, що держава має бути сильною і в протидії нелегалам, з ними треба боротися на постійній основі, адже частина нелегальних залів після закриття через деякий час відновлюють роботу», — сказав він.

Спікер додав, що необхідно до жовтня вирішити питання з призначенням членів КРАІЛ, адже в них закінчуються контракти. Минулого року вони були призначені на рік у зв'язку з локдауном через пандемію коронавіруса.

Разом з тим, як зазначив голова Ukrainian Gambling Council, бізнес чекає, що парламент затвердить у другому читанні законопроєкт про оподаткування грального бізнесу. Це, за його словами, дасть поштовх для приходу в країну нерезидентів, що, зі свого боку, залучить інвестиції.

Контекст.

Коментарі

Всі новини