Facebook Pixel

Помста росіянам за атаки на Київ має бути гібридною

Сергій Фурса
фінансист, Dragon Capital

Український інвестиційний банкір, фінансовий експерт, публіцист, радіо- і телеведучий Сергій Фурса вважає, що атаки москви безпілотниками – це неефективна помста за атаки на Київ. Про це він пише на своїй сторінці в FB. Далі – пряма мова.

Безпілотник у Москві?

Добре, але неефективно. Особливо в порівнянні з атаками на Київ.

Це неефективна помста. На жаль, наших ресурсів не вистачить, щоб не давати спати всій Москві кілька ночей поспіль. Прикро, але це факт. А один-два безпілотніки ні на що не вплинуть. Кияни не дадуть збрехати.

І тому помста нашім сусідам, що заважають спати, має бути інша. Гібридна помста. Як у морі. Де Україна не може йти лоб в лоб, крейсер на крейсер. Але може топити російські кораблі. І можемо вдарити так, як зробили це над Кремлем – для приниження Путіна. Для посилення розмов про те, що цар голий. Але не копіювати за росіянами їхні атаки.

Яка найкраща відповідь на теракти в Києві? На полі бою. Не в російських містах, а саме на полі бою. На фронті. І відповідь там потенційно може спровокувати в тому числі хаос в російських містах. Вони потім самі з цим впораються краще. Треба просто їх на це спровокувати. І ніщо не впорається краще, ніж російська поразка на фронті.

У нас обмежені ресурси. І тому ми не можемо собі дозволяти емоційні відповіді. Ми маємо бути злі, сконцентровані і раціональні. Ми не можемо йти на прямий обмін ударами як боксери, один із яких має слабку щелепу. І противник його може провокувати на це. Провокувати на емоції.

А безпілотнік над Москвою – це про емоції. На жаль.

Кого із російських військових злочинців слід покарати в першу чергу

Якби ми обирали, кого з російських військових злочинців покарати саме зараз, то це мала б бути Набіуліна. Це був би найефективніший крок. Бо саме вона робить для фронту і успіхів у війні найбільше. Жоден російський генерал чи спецслужбовець не зрівняється з нею. Вона – це стійкість російської системи. Вона ключ до шафи, де смерть кощєєва. Вона розум цього зомбі-монстра, який намагається затягнути нас із собою у могилу.

А ще вона розуміє, що коїть. Вона живе в реальному світі, а не вірить у всесвітні змови, біолабораторіі і рептилоїдів, які п’ють шампанське на вершині вулкану в Йелоустоуні. Вона якраз добре відрізняє, де добро і де зло. І свідомо підтримує зло. Робить його сильним. І тому вона винна набагато більше, ніж міські божевільні а-ля Дугіни.

Вони кошмарять нас і хочуть, щоб ми психували і нервували. Вони забирають сон, щоб забрати наш розум. Вони концентровано б’ють по мирному місту, щоб ми робили емоційні кроки. Чи хочемо ми робити росіянам такі подарунки?

Матеріал опублікований за погодженням із автором.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора