Бізнес-акваріум: що буде з гральним законом і скільки Григорій Суркіс витратить на суддів

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як вже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх все знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Перша новина прийшла з Ощадбанку. Як відомо, Геннадій Хелемський оскаржив результати конкурсу з вибору голови.

Як розповіло The Page джерело в Мінфіні, за Хелемського під час конкурсу проголосували лише троє учасників Наглядової ради Ощадбанку — Юлія Пашко, Тарас Кириченко та Юрій Храмов.

Telegram Logo
Quote«Ці троє учасників наглядової ради — це група лобістів Хелемського в «Ощаді». Зараз, допоки не закінчаться суди, вони зацікавлені в тому, щоб зберегти нинішній статус-кво щодо управління банком», — розповів співрозмовник видання.

Як повідомило джерело у фракції «Слуга народу», незважаючи на те що законопроєкт про легалізацію азартних ігор було підписано, залишається підвішеним питання про те, хто все ж таки призначатиме комісію, яка регулюватиме азартний бізнес.

«Президент Володимир Зеленський наполягає на тому, щоб цю комісію призначав Кабмін. Але нардеп Олександр Дубінський лобіює норму про те, щоб її призначав комітет Верховної Ради з фінансів. Голова комітету Данило Гетманцев йому відкрито підіграє, саме тому законопроєкт проголосовано з двома нормами про те, що комісію призначає і Кабмін, і комітет», — розповів співрозмовник видання.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Далі буде боротьба, яка може перерости у відкритий конфлікт Гетманцева, Дубінського із Зеленським. Фінальна правка повинна бути в законопроєкті 2713 про внесення змін до Податкового кодексу», — говорить він.

Ще одна новина стосується позову Григорія Сурксіса проти Приватбанку, у якому останній виграв $250 млн компенсації депозитів.

З'ясувалося, що Суркіс також вимагає компенсації $100 млн відсотків за депозитами.

«Кілька разів адвокати Григорія Суркіса натякали на те, що майже вся ця частина суми піде на розв'язання проблем у судах. Це про те, скільки насправді коштували всі необхідні підприємцю рішення», — розповів співрозмовник The Page у Мін'юсті.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини