Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: проблеми в Косюка та власників monobank

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело у фракції «Слуга народу», за підсумками голосування за законопроєкт 5600 Юрій Косюк не зміг обстояти пільги з податку на прибуток для птахофабрик.

Quote«Депутат Микола Кучер, який взявся за те, щоб пролобіювати цю пільгу для Юрія Косюка, просто помилився. Він попросив зал підтримати правку. І її справді проголосували. Але забули провалити іншу, якою забороняються пільги для птахофабрик. Тепер конфлікт норм, який розв'язати не так просто», — говорить співрозмовник видання.

За його словами, Юрію Косюку «доведеться суттєво витратитися», щоб виправити помилку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як розповіло виданню джерело в РНБО, головна причина, через яку зійшли нанівець протести 1-2 грудня, це російська загроза.

Quote«Партія «Демократична сокира», яка значною мірою складається з волонтерів і ветеранів АТО і яка стала вирішальною силою протесту, ухвалила рішення перенести вуличні акції через загрозу російського вторгнення. Гадаю, що в поточній ситуації ніхто не зважиться на масштабні і тривалі вуличні акції, допоки не буде розв'язано проблему безпосередньої загрози нападу Росії по всій лінії фронту», — зауважив співрозмовник у РНБО.

Джерело на банківському ринку пояснило причини, через які акціонерам «Альфа-Банку» не вдалося викупити monobank.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Quote«Проблема була із продавцями. Є складнощі в стосунках між Олегом Гороховським і Дмитром Дубілетом. Врешті-решт акціонери monobank просто не домовилися про те, як продавати частки й за якою ціною. Це головна причина, через яку угода не відбулася», — говорить співрозмовник.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини