Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна готова конфіскувати в росіян і білорусів 17,8 тис. вагонів

Україна готова конфіскувати вагони РФ та РБ

Україна готова конфіскувати вагони РФ та РБ

Офіс Генерального прокурора (ОГП) забезпечив накладення арешту на 17,8 тис. залізничних вагонів, що належать підприємствам РФ і Білорусі в рамках розслідування кримінального провадження за фактом навмисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212).

Встановлено, що на території України перебувають вагони, які використовувалися під час скоєння злочину у сфері господарської діяльності та які заарештовано судом як знаряддя злочину. Вирішується питання про конфіскацію заарештованих вагонів у дохід держави.

Досудове слідство веде Бюро економічної безпеки (БЕБ).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Саме БЕБ 6 квітня повідомило, що ініціювало націоналізацію ще 1 552 вагонів, що належать російським і білоруським компаніям.

Загалом станом на 6 квітня БЕБ ініціювало націоналізацію майна РФ і Білорусі, а також їхніх громадян орієнтовною вартістю 468 млн грн (450 вагонів-цистерн і 7 вантажних транспортних засобів).

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Зокрема, припинено можливість вивезення 45 вагонів глинозему загальною вагою понад 3 тис. тонн, що належать Миколаївському глиноземному заводу, до Російської Федерації. Триває оцінка товарно-матеріальних цінностей. Після проведення відповідних заходів вирішуватиметься питання щодо їхньої націоналізації», — заявили в Бюро.

Коментарі

Всі новини