Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США скасують на рік підвищене мито на українську сталь і вироби з неї

Експорт металів із України. Фото: usm.media

Експорт металів із України. Фото: usm.media

У США тимчасово – на 12 місяців – зупинять стягнення 25%-го імпортного мита на українську сталь, запровадженого президентом Дональдом Трампом, заявила міністерка торгівлі Джина М. Раймондо.

«Щоб сталеливарні заводи й далі залишалися економічним рятувальним кругом для народу України, вони мусять мати можливість експортувати свою сталь. Сьогоднішня заява є сигналом для українського народу про те, що ми прагнемо допомогти йому протистояти путінській агресії», – сказала міністерка.

У повідомленні наголошується, що до роботи в сталеливарній промисловості України залучений кожен 13-й українець, і їхня робота добре оплачується.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Йдеться про тимчасове зупинення дії 25%-го мита, введеного в 2018 році адміністрацією Трампа», — пояснила перша віцепрем'єр — міністерка економіки Юлія Свириденко. У повідомленні Мінекономіки йдеться, що тепер мито буде нульовим.

Це мито в розмірі 25% було запроваджено адміністрацією президента США Дональда Трампа практично для всіх країн. 2021 року її частково скасували для країн Євросоюзу, а в лютому 2022 року – для Японії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За даними Держстату, у 2021 році експорт чорних металів з України до США збільшився на 50,5% у річному вимірі — до $70,76 млн, а виробів із них – в 11 разів, до $16,85 млн.

Зазначимо, що основна частина металургійного експорту України до війни вирушала через порти. Тепер майже всі вони заблоковані.

Коментарі

Всі новини