Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Депозити, кредити, спрощення регулювання – нові економічні обіцянки Зеленського

Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський зробив низку анонсів змін в економічній політиці:

  1. Введення пільгового кредитування на час воєнного стану. Рішення щодо розширення можливостей кредитування для підприємців на базі програми «5-7-9%» уже підготовлено урядом. «Будь-який бізнес зможе отримати кредит під 0% на час воєнного стану плюс 1 місяць після війни. Далі буде мінімальна ставка 5%. Загальний обсяг кредиту може бути до 60 млн грн», — йдеться в заяві президента.
  2. Гарантії депозитів. Зеленський «доручив знайти таку законодавчу можливість, щоб держава гарантувала 100% усіх вкладів в українських банках».
  3. Спрощення регулювання бізнесу. «Було понад 600 дозволів і ліцензій для бізнесу, а залишаються обов'язковими приблизно 20. Тільки ті, які просто неможливо скасувати. Як, наприклад, про поводження з радіоактивними відходами. Тож для абсолютної більшості бізнесів в Україні діятиме декларативний принцип: оголосив про початок діяльності – і вільно працюєш», – запевнив президент.

Нагадаємо: до вчорашнього дня, 17 березня, жителі України могли використовувати платіжну систему PayPal лише в обмеженому обсязі: вносити кошти на рахунок було можна, а виводити чи знімати ні. Зараз система розпочала повноцінну роботу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини