Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

PayPal розпочала повноцінну роботу в Україні: чому це важлива новина

PayPal розпочала повноцінну роботу в Україні

PayPal розпочала повноцінну роботу в Україні

До вчорашнього дня, 17 березня, жителі України могли використовувати платіжну систему PayPal лише в обмеженому обсязі: вносити кошти на рахунок можна, а виводити чи знімати ні. Нині система розпочала повноцінну роботу.

Про це йдеться в листі президента й гендиректора PayPal Дена Шульмана.

«Тепер можна робити покупки в інтернеті, переказувати кошти та виводити гроші на українські банківські картки. Дякуємо команді, що так швидко відреагували на наше прохання та підтримуєте українців під час війни», – написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Я радий повідомити, що ми запускаємо сервіс, який дасть змогу українським користувачам відправляти й отримувати p2p-платежі від друзів і сім'ї та пересилати кошти з їхніх гаманців PayPal на кредитні чи дебетові картки. Ми вважаємо, що цей сервіс буде корисним людям в Україні, щоб отримувати гроші від своїх друзів і родичів у всьому світі», – йдеться в листі Шульмана.

Крім того, PayPal тимчасово скасує плату за обслуговування для клієнтів, які надсилають кошти на українські рахунки або отримують кошти на такі рахунки.

PayPal також надає гуманітарну допомогу Україні – клієнти платформи пожертвували $250 млн міжнародним благодійним організаціям, які надають гуманітарну допомогу в Україні та підтримку біженців.

Сьогодні, 18 березня, PayPal заблокує всі рахунки росіян у платіжній системі.

Як працює PayPal

PayPal – це найбільша у світі дебетова електронна платіжна система (електронний гаманець). Вона дає змогу клієнтам оплачувати рахунки та покупки, відправляти та приймати грошові перекази. Система працює у 202 країнах (але не в усіх надається повний набір послуг), має понад 260 млн зареєстрованих користувачів, працює з 25 національними валютами.

Популярний інтернет-торговець eBay «заточений» на оплату покупок саме через PayPal (ці компанії є спорідненими організаціями).

Функціонал PayPal розділений на два напрямки: для бізнесу (продавців) та фізосіб. В Україні поки що доступний тільки другий.

Щоб розпочати роботу з PayPal, потрібно зареєструвати обліковий запис. Робиться це так:

  • зайдіть на сайт системи з мобільного веббраузера або комп'ютера;
  • натисніть кнопку «Зареєструватися» у верхньому правому кутку;
  • введіть номер мобільного телефону та підтвердьте його;
  • введіть ім'я, адресу електронної пошти, придумайте пароль;
  • на запитання «Де ви живете?» виберіть «Україна», вкажіть поштову адресу, дату народження.

Після реєстрації потрібно додати свою картку до рахунку PayPal. На сайті системи зазначено, що картки деяких українських банків поки що не можна під'єднати до гаманця PayPal.

Надалі під час роботи з PayPal (оплаті, замовленні, переказі грошей) потрібно буде вказувати лише свою адресу електронної пошти та пароль.

У цій частині алгоритм роботи PayPal такий самий, як і в Google Pay, Apple Pay, Samsung Pay та багатьох інших подібних систем. Але PayPal є набагато популярнішою у світі.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини