Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нові проблеми Tesla та Ілона Маска: відкликання автомобілів та падіння поставок

Ілон Маск на церемонії відкриття нового заводу Tesla Gigafactory у Грюнхайді, Німеччина, 22 березня 2022 року. Фото: Tesla

Ілон Маск на церемонії відкриття нового заводу Tesla Gigafactory у Грюнхайді, Німеччина, 22 березня 2022 року. Фото: Tesla

Агентство дорожнього руху Німеччини (KBA) заявило, що відкликає автомобілі Tesla моделей Y і 3 через несправність в системі автоматичного виклику екстрених служб, яка торкається 59 129 автомобілів по всьому світу. Про це повідомило Reuters.

Новий збій у програмному забезпеченні є додатковим головним болем для головного виконавчого директора Tesla Ілона Маска після того, як 2 липня компанія заявила, що у другому кварталі вона поставила на 17,9% менше електромобілів у порівнянні з попереднім кварталом.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) на початку червня відновила своє розслідування щодо 830 000 автомобілів Tesla з удосконаленою системою допомоги водієві Autopilot. Після цього кроку вона зможе вимагати відкликання цих автомобілів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Минулого місяця Маск заявив, що нові заводи Tesla у Техасі та Берліні «втрачають мільярди доларів» через брак акумуляторів та проблем з китайськими портами.

Tesla поставила 254 695 автомобілів по всьому світу за другий квартал цього року, перервавши дворічну серію квартального приросту. Головною причиною цього названо закриття її заводу у Шанхаї через ковід.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Аналітики прогнозували постачання 261 181 автомобіля, повідомило Bloomberg. Це менше, ніж рекордні 310048 автомобілів, поставлених Tesla в першому кварталі цього року, але більше ніж 201 250 автомобілів за той же квартал рік тому.

У заяві компанії йдеться, що вона стикається з «постійними проблемами в ланцюжку поставок та зупинками заводів, які не залежать від нас».

Квартальні постачання автомобілів Tesla

prodazhi-tesla.jpg

Дані про постачання є важливим індикатором, оскільки вони дають уявлення про можливі фінансові результати Tesla. Ця цифра також широко розглядається як барометр попиту на електромобілі загалом, оскільки компанія Маска лідирує на цьому ринку.

Tesla повідомить про прибутки за другий квартал після закриття ринку 20 липня. Річні збори акціонерів призначені на 4 серпня.

Коментарі

Всі новини