Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МВФ виділив Україні $1,4 млрд і змінив фокус дискусій із Києвом

МВФ виділив екстрену допомогу Україні. Фото: IMF

МВФ виділив екстрену допомогу Україні. Фото: IMF

Рада виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) схвалила екстрену фінансову підтримку України у розмірі $1,4 млрд. Кошти виділені в межах інструменту швидкого фінансування (RFI).

«Ця виплата в межах RFI, еквівалентна 50% квоти України в МВФ, допоможе задовольнити невідкладні потреби платіжного балансу, які виникають у зв'язку з наслідками війни, що тривають, і надасть критично важливу підтримку в короткостроковій перспективі, відіграючи роль каталізатора фінансування інших партнерів», — зазначається в пресрелізі Фонду.

Також повідомлено, що Україна відмовилася від поточної програми фінансування МВФ Stand-by та заявила про свій намір співпрацювати з Фондом для розроблення нової економічної програми. Вона має бути спрямована на відновлення та зростання, коли для цього з'являться умови.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зазначимо, що фінансові умови RFI подібні до умов Stand-by, отримані кошти мають бути виплачені через 3 — 5 років.

«Російське військове вторгнення в Україну стало причиною масштабної гуманітарної та економічної кризи. Загибель людей, потоки біженців, величезна руйнація інфраструктури та виробничих потужностей приносять тяжкі людські страждання та призведуть до глибокої рецесії цього року. Потреби у фінансуванні України великі та невідкладні», — наведено в пресрелізі слова директора-розпорядника Фонду Кристаліни Георгієвої.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За її словами, реакція української влади на надзвичайну ситуацію «була чудовою». Фіскальна політика була спрямована на забезпечення пріоритетних платежів. Україна виконала усі боргові зобов'язання.

Напередодні Георгієва зазначила, що МВФ змістив фокус у дискусіях із владою України з реформ на антикризове управління.

Коментарі

Всі новини