Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Pantone обрав символічний колір 2022 року

Колір 2022 року за версією Pantone. Фото: pantone.com

Колір 2022 року за версією Pantone. Фото: pantone.com

Інститут кольору Pantone обрав колір 2022 року: ним став фіолетово-червоний Pantone 17-3938 Very Peri. Про це повідомляється на сайті інституту.

У Pantone вважають, що Very Peri демонструє жвавий, радісний настрій і динамічність, що спонукає до сміливої творчості та уяви.

Quote«Створення нового кольору вперше в історії нашої освітньої програми кольорів PANTONE Color of the Year відображає глобальні інновації та трансформацію. Оскільки суспільство й надалі визнає колір як важливу форму спілкування та спосіб вираження, складність цього нового червоно-фіолетового відтінку підкреслює широкі можливості, які відкриваються перед нами», — зазначив директор інституту Лі Айсман.

Контекст. Торік Pantone обрав одразу два символічні кольори 2021 року: відтінки сірого та жовтого — Pantone 17-5104 Ultimate Grey і Pantone 13-0647 Illuminating. Кольором 2020 року був «класичний синій».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Інститут кольору Pantone — частина однойменної американської компанії, яка займається розробленням кольорових сполучень і прогнозує колірні тренди на ринку.

Коментарі

Всі новини