Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дмитра Фірташа можуть екстрадувати до США на початку липня – ЗМІ

Українського олігарха Дмитра Фірташа можуть на початку липня екстрадувати з Австрії до США, повідомляє NBC з посиланням на лист адвоката олігарха Дена Вебба федеральному судді у Чикаго.

Олігарха видадуть США лише за умови, якщо Верховний суд Австрії прийме таке рішення на засіданні 25 червня. У цьому випадку Фірташа можуть видати США протягом 10 днів після засідання, зазначив Вебб.

Відомо також, що адвокат Фірташа в США просить зняти з олігарха звинувачення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Фірташ став відомий після появи скандальної компанії «Росукренерго» — газового посередника між Росією і Україною, та пiсля конфлікту з екс-прем’єром Юлією Тимошенко.

Раніше американський сенатор Роджер Уiкер заявляв, що Фірташ заробив «сотні мільйонів незаконних доходів» на газових угодах, очікуючи екстрадиції до США.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У 2014 році олігарху було пред’явлено звинувачення. Як стверджувала федеральна прокуратура у Північному окрузі штату Іллінойс, він грав роль у підкупі індійських чиновників, щоб укласти вигідну угоду з видобування корисних копалин для продажу титану Boeing.

У березні 2014 року його заарештували, але пізніше він був звільнений під заставу в $174 млн, і вiдтодi заперечує свою екстрадицію до США.

У жовтні минулого року суд ЄС ухвалив рішення, яке може відкрити шлях для екстрадиції бізнесмена Дмитра Фірташа з Австрії до США.

Коментарі

Всі новини