Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Популярний подкаст «Закрив раунд» від FAVBET Tech повертається з новим сезоном

Подкаст «Закрив раунд» повертається. Фото надане партнером

Подкаст «Закрив раунд» повертається. Фото надане партнером

Улюблений подкаст «Закрив раунд» — знову в ефірі. Від цікавих криптопроєктів та інвестицій до проблем екології й нових соціальних мереж — ведучі подкасту Ілля Кабачинський і Антон Полєсков у новому сезоні анонсують найважливіше й найцікавіше.

Головна ідея подкасту — розповісти про технологічні феномени й те, що вражає сьогодні в tech-індустрії. Ведучі обговорюють бізнеси та компанії, які залучають мільярдні інвестиції. Також не забувають і про події, що впливають на технологічний ринок. І, звісно, говорять про людей у tech, які змінюють світ.

Новий сезон подкасту «Закрив раунд» здивує слухачів не лише новими іменами, а й докладними розборами важливих новинок технологічного світу. Цього разу — більше деталей, більше подій, більше інсайдів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо: FAVBET Tech — постійний партнер подкасту. Українська IT-компанія, резидент «Дія.Сіті», розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі. Під час війни FAVBET Tech активно підтримує Мінцифри в ініціативі розгортання IT-армії та організувала власні кібервійська.

Подкаст «Закрив раунд» можна послухати тут:

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини