Facebook Pixel

Американський банк Capital One зазнав масштабної кібератаки

Хакери зламали бази американського банку Capital One. Таким чином вони отримали доступ до 100 млн заявок на кредитні карти, тисячі номерів соцстрахування і банківських рахунків. Про це пише The Washington Post.

За даними видання, ця кібератака стала однією з наймасштабніших у світі. Збиток оцінюється в $100-$150 млн, попри те що персональні дані клієнтів не були скомпрометовані.

Винуватиця — 33-річна Пейдж Томпсон з Сіетла, штат Вашингтон. Раніше вона працювала в компанії, яка надавала банку послуги з передачі даних. Співробітники Федерального бюро розслідувань оголосили Томпсон звинувачення у кібершахрайстві. Перше судове слухання у цій справі призначено на 1 серпня. До цього часу вона залишиться під вартою.

Подякувати 🎉