Facebook Pixel

1000 гривень за чергу. МРЕВ запрацювали.

Діяльність сервісних центрів МВС, яку було призупинено 19 березня, сьогодні мала відновитися у штатному режимі. Не відновилася – телефони мовчать, а сайт вибачається за технічні неполадки.

11 травня заступник міністра МВС Антон Геращенко на пресконференції в ДСЦ МВС оголосив про відновлення роботи МРЕВ починаючи від сьогодні. Водночас він презентував функціонал запису в електронну чергу, покликану зокрема й уникнути хаосу, який розпочнеться з відкриттям сервісних центрів. Адже через неможливість перереєстрації транспортних засобів у країні утворився колосальний «відкладений попит», а ринок б/у автомобілів фактично зупинився. Що підтвердив і сам заступник міністра: «Тільки в одному цьому центрі щодня відбувалося близько 150 реєстрацій і за 2 місяці простою накопичилося близько 5-6 тис. відкладених операцій».

ua-mreo1a.jpg

Проте вранці натовп людей, які зібралися під МРЕВ, зустріли розгублені оператори й зависла мережа. Незабаром на сайті Міністерства внутрішніх справ з'явилася заставка з вибаченнями за технічні неполадки й попередженням, що запис в електронну чергу є можливим тільки для СЦ Києва та Дніпропетровської області. Але з 11:00 до 16:00 записатися в чергу, без якої отримання послуг є неможливим, The Page також не вдалося. Як і додзвонитися за офіційними телефонами, вказаними на сайтах МВС і СЦ (для Києва це тел. 290-19-88).

За словами джерела The Page, яке раніше працювало в МРЕВ, сьогодні в столиці розцінки на місце в черзі склали 500-1000 грн.

ua-mreo2a.jpg


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Фотогалерея
Фото: Сергій Суховський — Діяльність сервісних центрів МВС в Україні

Фото: Сергій Суховський — Діяльність сервісних центрів МВС в Україні

Фото: Сергій Суховський — Діяльність сервісних центрів МВС в Україні Thumb