Facebook Pixel

Фільм тижня: містична драма «Агнець»

Життя

В Україні 18 листопада в прокат виходить ісландський фільм «Агнець» — лауреат програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю 2021 року. Зняв картину Вальдімар Йогханссон, яка стала його повнометражним режисерським дебютом.

Постер фільму «Агнець». Фото: a24films.com

Постер фільму «Агнець». Фото: a24films.com

Головні ролі у картині виконали Нумі Рапас, які знялася в оригінальній версії фільму «Дівчина з татуюванням дракона», Хільмір Снер Гунасон та Бйорн Глюнур Харальдссон, який знімався у «Відьмаку».

Сюжет розповідає про бездітну подружню пару Марії та Інвара, які живуть на віддаленій фермі в Ісландії та розводять овець. Подружжя не може змиритися із втратою новонародженої доньки. Тому коли одна з овець замість звичайного ягняти народила дивне створіння — напівлюдину-напіввівцю пара вирішує виховати його як власну дитину.

Прем'єра фільму відбулася на 74-му Каннському кінофестивалі влітку 2021 року. Ісландія також подала картину на «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. Критики позитивно оцінили фільм, а от глядачі були менш щедрі на оцінки – на Rotten Tomatoes у нього 84% схвалення від кіноекспертів та 61% — від широкої аудиторії, на Metacritic – 69 від критиків та 6,5 — від глядачів, а на IMDb – 6,3 бала.

Зображення на обкладинці: Фото: a24films.com

Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс Життя

Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі