Facebook Pixel

У Миколаївській області ввели комендантську годину для дітей

У Первомайську запровадили комендантську годину для неповнолітніх. Фото: Claire Zhu / Unsplash

У Первомайську запровадили комендантську годину для неповнолітніх. Фото: Claire Zhu / Unsplash

У місті Первомайськ Миколаївської області запровадили комендантську годину для дітей до 18 років. Місцеву поліцію зобов’язали затримувати порушників і притягати до адміністративної відповідальності їхніх батьків. Про це повідомляється на сайті міськради Первомайська.

У рішенні міськради також зазначено, що перебування неповнолітніх без супроводу батьків обмежується задля того, щоби запобігти правопорушенням серед дітей та злочинам проти них, захистити дітей і зберегти їхнє життя та здоров’я.

Неповнолітнім забороняється перебувати після 21 години у вересні — лютому та після 22 години у березні — серпні в закладах громадського харчування та розважальних закладах територіальної громади. Під час навчального року з 8:00 до 14:00 години забороняється відвідувати інтернет-кафе, комп’ютерні клуби та читальний зал міської бібліотеки.

Telegram Logo

Керівникам магазинів, кафе, барів, ресторанів, літніх майданчиків заборонили пускати неповнолітніх до закладу із 22:00 до 6:00 години, а також зобов’язали їх перевіряти документи у відвідувачів та повісити таблички про заборону продажу алкоголю особам до 18 років.

Коментарі

Всі новини