Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Захід має розгорнути системи ППО у відповідь на масовані обстріли України, — Резніков

Захід має позбавити рф доступу до військових технологій, вважають в Міноборони. Фото: Ярослав Прищепа, Суспільне

Захід має позбавити рф доступу до військових технологій, вважають в Міноборони. Фото: Ярослав Прищепа, Суспільне

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Захід мусить відреагувати на недільний обстріл українських міст, назвавши його стратегічним викликом для безпеки Європи.

У неділю 26 червня росія масовано обстріляла ракетами територію України. Зокрема, лише по Києву випустили понад 15 ракет. Одна з них влучила у житловий будинок: загинула людина, шестеро отримали поранення, у тому числі семирічна дитина. Крім того, обстрілів зазнали Рівненська, Чернігівська, Черкаська та Одеська області.

Quote«Швидка відповідь на цей виклик має складатися з двох частин. Перша — це посилення санкцій. Щоб рф не могла виготовляти і підтримувати у робочому стані високотехнологічну зброю, яка зараз містить безліч комплектуючих, що постачаються компаніями з країн НАТО», — написав Резніков у Facebook.

Друга відповідь, за його словами, — це якнайшвидше розгортання ефективної системи протиракетної та протиповітряної оборони в Україні. Це, на переконання глави відомства, створить додаткові 500—1000 км безпеки для кожного європейського міста.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote"Це дуже наочний і логічний крок, що має бути закріплений у стратегії Північноатлантичного альянсу», — заявив міністр.

Довгостроковою відповіддю на підлі обстріли Резніков вважає демілітаризацію рф, щонайменше її європейської частини.

Quote«Глибина та параметри демілітаризації мають бути визначені фахівцями», — додав він.

Коментарі

Всі новини