Facebook Pixel

Зеленський припустив загострення конфлікту з Коломойським після обшуків у «1+1»

Президент Володимир Зеленський припускає, що після обшуків, проведених Службою безпеки України (СБУ) у журналістів проєкту «Гроші», конфлікт з власником каналу «1+1», олігархом Ігорем Коломойським може загостритися. Обшуки проводилися в рамках справи про прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

В інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» президент зауважив, що у нього і так багато конфліктів з усіма.

Quote«Я люблю, до речі, цей канал, бо там наш продукт, бо з ним довгі стосунки. Це не стосується ситуації, яка є у СБУ з працівниками Саші Дубінського. Я вважаю, що треба розділяти».

Крім того, Зеленський зазначив, що головне питання полягає в тому, хто замовив прослуховування Гончарука, друге – хто це зробив і третє – хто цю інформацію виклав.

Telegram Logo

Контекст. Увечері 5 лютого у приміщенні редакції програми «Секретні матеріали» телеканалу «1+1» медіагрупи «1+1 media» співробітники Служби безпеки України здійснювали обшук.

Обшуки в офісі телеканалу «1+1» були пов'язані не з його діяльністю, а направлені щодо осіб на місцях можливого створення і зберігання аудіофайлів, отриманих незаконним шляхом.

Причиною обшуків стало поширення аудіозапису, на якому кілька людей обговорюють підготовку доповіді президенту про економічну ситуацію в Україні. На ньому людина з голосом, схожим на голос прем'єр-міністра Олексія Гончарука, говорить про «примітивні» уявлення президента про економіку, а себе називає «профаном в економіці».Окрім Гончарука, в нараді брали участь заступниця голови НБУ Катерина Рожкова, міністерка фінансів Оксана Маркарова, заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини