Facebook Pixel

Зброя, відправлена Україні, нікуди не ділася: Пентагон

Міноборони США не бачить жодних ознак того, що американська зброя для України пішла ще кудись, крім поля бою проти російських окупантів, цитує «Українсьа правда» Міноборони США.

«Ми не відстежуємо зброю. Я маю на увазі, що ми дуже добре знаємо, що українці використовують зброю, яку ми їм надали, і не бачили жодних ознак того, що ця зброя пішла ще кудись, окрім як для боротьби із росіянами», — заявили у відомстві.

На уточнююче питання про те, чому в Пентагоні так впевнені в тому, що зброя, яку США передали українцям, перебуває в Україні та використовується проти РФ, чиновник відповів: «Не відслідковувати і не знати, куди йде ця зброя, я думаю, це різні речі. Я маю на увазі, що ми не відстежуємо використання українцями нашої конкретної зброї, але ми також ніде більше не бачимо ознак того, що ця зброя була передана будь-кому, крім ЗСУ».

За словами представника Міноборони США, Україні вже передали 12 HIMARS. Він зазначив, що українські захисники використовують 8 з них.

Також він додав, що минулого тижня США надали Україні додаткових 155-міліметрових калібрів, які «мають пристойну точність».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉