IT

Заборона Call of Duty: Мінцифри задумалося над блокуванням «неправильних» відеоігор

В Україні задумалися над забороною Call of Duty Warzone. Фото: FB / Олександр Борняков

В Україні задумалися над забороною Call of Duty Warzone. Фото: FB / Олександр Борняков

У Міністерстві цифрової трансформації задумалися над створенням механізму заборони відеоігор. Так, заступник міністра відомства Олександр Борняков на своїй сторінці в Facebook виніс для обговорення відповідну ідею.

За його словами, йдеться про такі ігри як Call of Duty Warzone, в сюжеті якої — умовна війна на Донбасі.

«Можливо і добре, що про події в Україні й їхні наслідки знатимуть у всьому світі, але не виключено, що завтра не з'явиться гра, в якій нам і нашим дітям будуть пропагувати і нав'язувати неприйнятні речі, які ставитимуть під сумнів територіальну цілісність України. А дієвого механізму, який би заборонив її поширення в нашій країні, — немає».

Олександр Борняков

Олександр Борняков

заступник міністра цифрової трансформації

Борняков додав, що фільми та серіали, які суперечать національним інтересам, давно не транслюють в Україні, а ось ігри досі не можна заборонити, незважаючи на те, що загальний дохід від них у 2020 році очікується на рівні $160 млрд, що у вісім разів більше світових доходів від усіх форм музики і в півтора рази більше доходів від фільмів.

Telegram Logo
Quote«Я вважаю, що держава повинна мати можливість заборонити відеоігри, які пропагують ліквідацію незалежності України або мають сюжет, пов'язаний із діяльністю держави-агресора, і вона представлена як позитивна», — резюмував заступник міністра.

Контекст. Ринок відеоігор істотно виріс через поширення коронавірусу. За даними аналітичної компанії Sensor Tower, у лютому, як порівняти з січнем, глобальні завантаження ігор зросли на 39%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини