Facebook Pixel

Оновлено: Ціна на електроенергію підвищена до 4,32 грн за кВт-год: Міненерго

Відзавтра, з 1 червня 2024 року, Кабмін підвищив вартість електрики для населення до 4,32 грн за кВт-год.

Про це написав журналіст ЕП Микола Топалов та Міненерго.

Нова вартість встановлена до 1 травня 2025 року. Раніше Кабмін планував підвищити вартість світла для тих, хто споживає понад 100 кВт на місяць.

Підвищення ціни на світло з 1 червня 2024 р.: які це зміни у тарифі

Також протягом опалювального сезону, з 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року, уряд встановив пільгову ціну на рівні 2,64 грн/кВт год. Це стосується тих домогосподарств, що використовують електричне опалення при споживанні ними в цей період до 2000 кВт/год електроенергії на місяць.

Також «нічний тариф» складатиме 2,16 грн за кВт*год.

Quote«Підвищення тарифу – це складний, але необхідний крок. Мета – не залишитись без світла, втримати систему. Нас чекає масштабна реконструкція, яка потребує величезних сил і коштів. Весь цей час триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації, розподілу та передачі. На жаль, розуміємо, що обстріли об'єктів енергетики з боку ворога будуть продовжуватись, і маємо задіяти усі можливі ресурси», – сказав міністр енергетики Герман Галущенко.

За середнього щомісячного споживання електроенергії в обсязі 170 кВт*год платіжка за електроенергію зросте на 285 гривень.

Нагадаємо, що Національна комісія, відповідальна за державне регулювання в галузях енергетики та комунальних послуг, внесла зміни до тарифів на водопостачання та водовідведення для непобутових клієнтів кількох водоканалів. Про нові тарифи на воду читайте далі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉