Facebook Pixel

На українсько-польському кордоні запрацювала «єЧерга» для вантажівок: як у неї потрапити

Сервіс електронної черги на кордоні, анонсований у жовтні, у понеділок, 12 грудня 2022 року, розпочинає свою роботу в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ», що на кордоні України та Польщі. Про це інформує пресслужба Держприкордонслужби.

"єЧерга»: що це за проєкт

«Електронна черга перетину кордону «єЧерга» – це безплатний сервіс, у якому перевізники можуть стати в чергу та стежити за тим, як вона рухається онлайн. Система автоматично надсилатиме сповіщення на телефон водія з приблизним часом перетину кордону.

Його запуск має на меті збільшити потік вантажних транспортних засобів. Водії отримають змогу планувати день і час прибуття до пропускного пункту, оскільки точно знатимуть, коли буде їхня черга перетинати українсько-польський кордон. Водночас це дасть змогу оптимізувати час, витрачений на перебування в черзі, та скоротити витрати на транспортування товарів.

Як потрапити в «єЧергу»

Для того щоб потрапити в «єЧергу», необхідно зареєструватися на сайті www.echerha.gov.ua.

Після цього перевізнику надійде повідомлення з указанням орієнтовного часу перетину кордону. За просуванням черги також можна буде стежити онлайн.

Окрім того, для користувачів «єЧерги» працюватиме гаряча лінія за номером +38 (044) 334 43 04.

Контекст. Запустити цей проєкт українська влада вирішила з огляду на істотне зростання завантаженості автомобільних пунктів пропуску, що виникло після повномасштабного вторгнення рф в Україну. Як відомо, в Україні зараз заблоковано морські та повітряні шляхи, а кількість товарів, які перевізники переправляють автівками через кордон, з того часу невпинно збільшується.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉