Facebook Pixel

Картина «Русскій воєнний корабль» принесла $18 тисяч для ЗСУ

Легендарну картину «Русскій воєнний корабль, іди …» продали на благодійному аукціоні на користь Збройних сил України. Благодійний Фонд Родини Веселого виклав за знакову для українців ілюстрацію $18 тис.

Quote«Приємно бути дотичним до сучасного українського мистецтва воєнного часу. Особливо коли кошти від покупки картини буде спрямовано на те, щоб наблизити зустріч усієї російської армії зі славнозвісним кораблем», — говорить засновник фонду Андрій Веселий.

Аукціон став частиною благодійного гастровечора, що відбувся 30 червня у Львові в рамках проєкту «1000 автомобілів свободи». За кошти від продажу усіх лотів придбають машини для військових, які боронять Україну від росії.

Окрім картини кримського художника Бориса Гроха, Фонд Родини Веселого придбав на аукціоні й марку, створену за мотивами цієї картини. Покупка принесла до благодійної скарбнички 128 тис. грн. Отже, завдяки благодійному аукціону організатори заходу виручили понад 356 тис. грн і $18 тис.

Відома картина з російським військовим кораблем переїздить до Дрогобича

Відома картина з російським військовим кораблем переїздить до Дрогобича

Тепер славнозвісні картина та марка з російським військовим кораблем переїдуть до Дрогобича. Благодійний Фонд Родини Веселого обіцяє виставити експонати у вільний доступ, щоб дрогобичани та гості міста мали змогу побачити витвори, котрі підіймають український бойовий дух в умовах війни.

БО «Благодійний фонд Родини Веселого» створено Андрієм Веселим у 2013 році для реалізації соціальних проєктів. Зокрема, для допомоги військовим і родинам захисників, що загинули.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії Фонд створив логістичний хаб у Дрогобичі, опікується гуманітарною допомогою для переселенців, матеріальною допомогою для військових частин, передає засоби індивідуального захисту і транспорт на передову.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉