Верховна Рада прийняла «антиколомойський» закон у цілому

Ігор Коломойський. Фото: УНІАН

Ігор Коломойський. Фото: УНІАН

Верховна Рада під час позачергового засідання 13 травня прийняла закон про банківське регулювання («антиколомойський» закон), який унеможливлює повернення ліквідованих та націоналізованих банків їхнім колишнім власникам. Підтримали прийняття законопроєкту 270 депутатів, проти — 51, утрималися — 29, не голосували — 31.

Крім того, депутати проголосували за низку правок до законопроєкту. Основним аргументом опозиції проти прийняття закону було надання Нацбанку розширених можливостей у регулюванні роботи банків. Також законопроєкт розширює повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Контекст. Перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко повідомив, що на позачерговому пленарному засіданні 13 травня народні депутати ухвалять у цілому банківський законопроєкт («антиколомойський»).

Telegram Logo

До порядку денного позачергового пленарного засідання Ради 13 травня включено розгляд у другому читанні законопроєкту про внесення змін до регулювання банківської діяльності (№2571-д).

Банківський (він же «антиколомойський») закон буде прийнято, запевнив президент України Володимир Зеленський президента Франції Еммануеля Макрона у ході телефонної розмови.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

МВФ неодноразово заявляв про те, що ключовою умовою нової програми для України є прийняття банківського закону та відкриття ринку землі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини