Facebook Pixel

В яких сферах бізнесу найменше банкрутств: дані Держстату

За перший квартал 2024 року було зафіксовано 192 випадки банкрутства серед підприємств. Особливо виділяється кількість юридичних у цій статистиці, що становить третину всіх випадків банкрутства. Ці підприємства займаються торгівлею та наданням послуг з ремонту транспортних засобів, включаючи як оптову, так і роздрібну торгівлю, а також сервісне обслуговування автомобілів та мотоциклів

Ці дані оприлюднив Держстат, вказуючи відповідні дані знеособлено, з розмежуванням за напрямками діяльності підприємств.

У яких сферах зафіксовано найбільше банкрутств

Крім того, зафіксовано чимало справ про банкрутство у сфері фінансового страхування, операцій з нерухомістю, наукової діяльності та обслуговування.

Важливо відзначити, що багато юридичних осіб отримали судове рішення у свою сторону про порушення провадження у справі про банкрутство серед юридичних осіб у промисловості.

Також часто випадки банкрутства трапляються на підприємствах, серед яких зафіксовані будівництво, с\х, телекомунікації та інформація.

У яких сферах зафіксовано найменше банкрутств

За даними джерела, найменше банкрутств сталося у сфері логістики та компаніях, пов'язаних із сферою громадського харчування:

  • транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність — 2%;
  • освіта; охорона здоров’я та надання соціальної допомоги; крім діяльності громадських організацій — 1,04%;
  • тимчасове розміщування й організація харчування — лише 0,5% підприємств-банкрутів.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉