Facebook Pixel

В Україні з'явиться європейський роумінг

В Україні невдовзі запрацює безплатний роумінг з Європейським Союзом. Отже, українці за кордоном отримають можливість виконувати дзвінки та користуватися інтернетом за тарифами, як на Батьківщині.

Відповідний законопроєкт зареєстрували у Верховній Раді.

Quote«Це створить спільну роумінгову зону України та ЄС, що сприятиме вільному руху громадян України та ЄС на території спільної роумінгової зони та користуватися перевагами «Роумінг як вдома» без сплати додаткових коштів за послуги роумінгу», — йдеться у пояснювальній записці до документа.

Так, передбачається, що в Україні запрацюють європейські норми законодавства щодо роумінгу. Оскільки наша країна перебуває на шляху до вступу в ЄС, то поява європейських правил є необхідною умовою, щоби єдина роумінгова зона між Україною та Європейським Союзом точно запрацювала. Українське законодавство у цій сфері має бути погоджено з європейським до 24 квітня 2024 року.

Quote«Українці користуватимуться домашніми тарифами мобільного зв’язку на території держав-членів ЄС, їм не доведеться платити додаткові кошти за роумінг. Громадяни ЄС матимуть такі ж права під час відвідування України. Це сприятиме вільному руху громадян України та ЄС на території спільної роумінгової зони»,— зазначається у тексті.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉