Facebook Pixel

В АРМА шукають диверсантів: зникли документи щодо арештованого майна

З Агентства розшуку та менеджменту актів (АРМА) зникли десятки документів, що стосуються управління арештованим майном. У відомстві вважають це внутрішньою диверсією з метою зриву майбутнього аудиту.

Як повідомили у пресслужбі агентства, 29 жовтня почали службове розслідування, а деяких працівників АРМА відсторонили від виконання службових обов'язків.

Quote«У разі підтвердження втрати документів ці висновки будуть передані в правоохоронні органи для прийняття рішень в межах їхньої компетенції», — підкреслили в АРМА.

У листопаді завершиться зовнішній аудит діяльності АРМА та проведення оцінки результатів діяльності керівника агентства. Також незабаром очікується перевірка Рахунковою палатою. На тлі низки перевірок у відомстві підозрюють, що зникнення документів може бути спрямоване на дискредитацію перед аудиторами.


Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (Агентство з розшуку та менеджменту активів, скорочено – АРМА), не має аналогів у системі органів державної влади в Україні. Воно створено за аналогією до установ ЄС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉