Facebook Pixel

Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025-му ― Буданов

Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025-му ― Буданов

Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025-му ― Буданов

Якщо Україна матиме достатню підтримку партнерів та продовжить тримати оборону у цьому році, то зможе перейти в контрнаступ у 2025-му. Про це заявив очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у розмові з журналістами The Wall Street Journal.

За його словами, після виходу українських сил з Авдіївки ситуація на фронті залишається складною, однак у ворога також є проблеми ― росіяни витрачають більше боєприпасів, ніж можуть виготовити, а більшість поставлених торік у війська танків ― старі.

Як передає пресслужба ГУР, Буданов додав, що російська професійна армія була значною мірою знищена в перший рік вторгнення, і тепер ворог кидає в бій непідготовлених призовників.

Повна окупація Донецької та Луганської областей залишається пріоритетною метою російських військ у 2024 році, але досягти її вони навряд чи зможуть.

Quote«У них не вистачить сил», ― сказав Кирило Буданов.

Коментуючи подальше виснаження держави-агресора та підготовку до контрудару по ослабленій росії у 2025-му, шеф української розвідки акцентував на важливості подальшої підтримки держав-партнерів.

Quote«Чи будуть партнери готові забезпечити нас озброєнням та боєприпасами на весь рік, поки ми готуємося, чи ні? Це цікаве питання», ― заявив Кирило Буданов.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉