Facebook Pixel
IT

Українські фахівці вперше долучаться до масштабних кібернавчань НАТО Locked Shields

Українські фахівці вперше долучаться до масштабних кібернавчань НАТО Locked Shields

Українські фахівці вперше долучаться до масштабних кібернавчань НАТО Locked Shields

Представники з України братимуть участь у найбільших у світі практичних кібернавчаннях Locked Shields 2024, організованих Об'єднаним центром передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE).

Згідно з пресрелізом, щорічний захід виходить за рамки традиційних кібервправ, залучаючи експертів різних галузей для протидії загрозам у максимально наближених до реальності умовах. У 2024 році близько 4 тис. фахівців з-понад 40 країн світу об'єднають зусилля в симульованому середовищі з метою захисту інфраструктури віртуальної держави від численних кібератак.

Учасники навчань матимуть нагоду застосувати критичне мислення, стратегічне планування, юридичні знання та комунікаційні навички для розробки багатоаспектної оборонної стратегії. За словами організаторів, перевагою Locked Shields є комплексний підхід, який поєднує технічні навички зі знаннями в інших сферах, сприяючи ефективній міжнародній співпраці для подолання складних викликів кібербезпеки.

Підполковник Урмет Томп, керівник навчань від CCDCOE, наголосив, що Locked Shields демонструє силу міжнародної взаємодії, долаючи кордони та об'єднуючи різнопрофільних експертів державного, приватного та наукового секторів.

Заступник секретаря РНБО України Сергій Демедюк підкреслив важливість участі українців у кібернавчаннях для зміцнення національної та міжнародної стійкості до кібератак.

Quote«Цього року Україна об'єднує зусилля з Чехією у спільній команді на цих навчаннях. Спільне відпрацювання навичок, обмін досвідом та співпраця є ключовими елементами на шляху до ефективного протистояння сучасним кіберзагрозам», — наголосив він.

Нагадаємо, у січні НАТО провів найбільші за останні десятиліття навчання Steadfast Defender 24.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉