Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна за добу залучила понад $13 млн у криптовалюті після заклику до світу про допомогу

Україна залучила $13 млн у криптовалюті. Фото: pixabay.com

Україна залучила $13 млн у криптовалюті. Фото: pixabay.com

Уряд України залучив понад $10 млн у криптовалюті після публічного звернення до світу про допомогу від російської військової агресії.

Про це повідомив журналіст Колін Ву. На момент написання на Ethereum-адресу було нараховано $5,03 млн в ETH, а також $1,3 млн у вигляді інших цифрових активів. До того ж основна частина останньої цифри становить близько $1,07 млн. За даними OpenSea, також було пожертвувано кілька NFT.

Біткоїн-адреса уряду України, на яку також надійшло приблизно 3,658 BTC 24 лютого, ще до суботніх запитів, отримала близько $3,5 млн.

Адреса Tron, опублікована віцепрем'єрміністром України Михайлом Федоровим у Twitter, також накопичила TRX і USDT на суму близько $700 тис.

Події відбуваються у міру того, як продовжується вторгнення російських військових в Україну. Нещодавні оновлення передбачають можливий план зустрічі керівництва двох країн і продовження бойових дій в українській столиці.

Нагадаємо, що офіційний обліковий запис України у Twitter, а також облікові записи, що належать віцепрем'єрміністру країни, опублікували в суботу 26 лютого адреси для пожертвувань BTC і ETH. Це викликало хвилю інтересу та гучні заголовки міжнародних видань. Заклики до пожертв прозвучали, коли російські військові продовжували атакувати українські міста під час вторгнення, розпочатого 24 лютого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини