Facebook Pixel

Україна може отримати 7 систем ППО Patriot від країн НАТО

Країни НАТО можуть надати Україні 7 систем ППО Patriot, одну з них передасть Німеччина. Про це пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заяву канцлера Німеччини Олафа Шольца.

Quote«Кілька систем Patriot, які має НАТО, цілком можуть бути рішенням, щоб забезпечити більш ефективний захист від численних атак, яких зараз зазнає Україна. І я хотів би ще раз підкреслити цей заклик. Цих систем ППО має бути сім. Одна з них – від Німеччини, і ми сподіваємося, що ще шість буде знайдено», – сказав Шольц під час брифінгу 18 квітня 2024 року.

За його словами, Німеччина передала Україні вже 2 системи Patriot і нещодавно оголосила про передачу третьої, що є «закликом до схвалення багатьох інших подібних рішень».

Як повідомлялося, 13 квітня Німеччина ухвалила рішення про передачу Україні ще однієї додаткової системи Patriot і ракет до наявних систем ППО.

Нагадаємо, у лютому 2024-го Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги для України на понад €1 млрд. До нього увійшли, зокрема, 36 одиниць броньованої техніки, 120 тис. боєприпасів, 2 систем Skynex, ракети для систем ППО Iris-T.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉