Facebook Pixel

ОТП Банк посів друге місце серед комерційних банків у рейтингу первинних дилерів Мінфіну

Автор
Фото надане партнером

Фото надане партнером

За підсумками 2023 року ОТП Банк посів друге місце серед комерційних банків у загальному рейтингу первинних дилерів, згідно з інформацією Міністерства фінансів України. Усього до рейтингу входять 11 банків – первинних дилерів.

Серед державних та комерційних банків ОТП Банк посідає четверте місце.

Статус первинного дилера забезпечує виключне право участі у розміщеннях ОВДП, що проводить Міністерство фінансів, як від свого імені, так і для клієнтів фізичних і юридичних осіб, а також банків та фінансових компаній, що не мають такого статусу.

Нагадаємо, що протягом 2023 року фізичні особи – клієнти ОТП Банку придбали ОВДП на загальну суму 6,3 млрд грн в еквіваленті, а кількість угод становить 2064.

У четвертому кварталі 2023 року ОТП Банк став першим і наразі єдиним банком, який надає своїм клієнтам доступ до унікального сервісу – можливості купувати ОВДП напряму на аукціонах Міністерства фінансів. Цю опцію реалізовано через мобільний застосунок OTP Bank UA. Вже у грудні з його допомогою придбали державні облігації 93,3% клієнтів, які бажали інвестувати кошти в ОВДП.

Quote«Цей інструмент набув особливої популярності, оскільки пропонує 100%-ву гарантію держави повернути кошти з відсотками. До того ж це можливість зробити свій внесок у підтримку економіку країни, адже ОВДП – це позика державі. Коли ж ми реалізували можливість придбання державних облігацій через застосунок OTP Bank UA, багато клієнтів почали обирати саме цей зручний спосіб інвестування грошей», – розповіла product owner Private Banking ОТП Банку Валерія Овчарук.Дізнатися більше про можливість придбання ОВДП у мобільному застосунку OTP Bank UA можна за посиланням.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.