Facebook Pixel

МЗС бере на особливий контроль розслідування вбивства українського баскетболіста

Володимир Єрмаков

Володимир Єрмаков

МЗС взяло на особливий контроль розслідування вбивства українського баскетболіста в Німеччині. Про це повідомив речник міністерства Олег Ніколенко.

Генеральне консульство в Дюссельдорфі вже провело переговори із главою поліції міста Ессен. Консули наголосили на необхідності якнайшвидшого проведення розслідування та притягнення злочинця до відповідальності.

За наявною інформацією, поліція вже затримала нападника. Тривають слідчі дії.

Quote«Консульська установа також контролює лікування іншого постраждалого українця. Йому надається необхідна медична допомога в лікарні Ессена. Стан нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає», — зазначив Ніколенко.

11 лютого Федерація баскетболу Києва повідомила, що у німецькому Дюссельдорфі було вбито гравця українських юнацьких збірних Володимира Єрмакова.

Quote«Напередодні чергового матчу на юних баскетболістів напали з ножами на вулиці просто за те, що вони — українці! За попередньою інформацією, злочинці — вісім молодих людей арабської зовнішності», — йдеться у повідомленні.

Єрмаков та його друг Артем Козаченко виступали за молодіжну команду ART Giants (U-19) з Дюссельдорфа.

Quote«Вся команда провела ніч у лікарні поруч із нашим хлопцями. На превеликий жаль, лікарі не змогли врятувати Єрмакова, а Козаченко залишається в реанімації. Місцева поліція вже веде справу, на місці злочину були свідки», — зазначається у дописі.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉