Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Привіт з «Москви»: у морі виловили дірявий пліт з речами моряків із затонулого крейсера

У Чорному морі знайшли дірявий пліт з речами моряків із затонулого крейсера Москва. Фото: dpsu.gov.ua

У Чорному морі знайшли дірявий пліт з речами моряків із затонулого крейсера Москва. Фото: dpsu.gov.ua

У Чорному морі виявили рятувальний пліт на 20 осіб із затонулого російського крейсера «Москва». Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

Quote«Плавзасіб, який тримався на поверхні води лише завдяки тому, що був прив’язаний до кількох рятувальних жилетів, виявили у Чорному морі.
QuoteНа плоту було зламане, пошкоджене корозією весло, балони для підкачування повітря. Також там був водонепроникний мішок, в якому знаходилися російські монети, елементи одностроїв моряків та морпіхів. На жилетах та одностроях були бойові номери», — йдеться в повідомленні.

Ця знахідка є ще одним доказом недбальства російського військового керівництва. Оскільки, за попередніми даними, пліт був дірявий, а ті, хто намагалися на ньому врятуватися, змушені були знімати з себе рятувальні жилети та прикріпляти їх до плота, аби зберігати його плавучість.

При цьому на дірявому плоту був надпис: «Никакой паники! Плот сохраняет плавучесть в любых условиях и дает вам надежную защиту».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це ще одне красномовне свідчення, що не можна вірити тому, що проголошує російське військове командування», — підкреслили у Держприкордонслужбі.

Варто зазначити, що знахідку передали прикордонникам Ізмаїльського загону, боєць якого зі Зміїного послав крейсер «Москва» відомим курсом.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У середині квітня Збройні сили України завдали удару по ворожому крейсеру «Москва» двома ракетами берегового ракетного комплексу (БРК) «Нептун», після чого крейсер втратив боєздатність. рф не визнала завдання Україною удару по крейсеру й заявила, що «Москва» була пошкоджена внаслідок вибуху боєзапасу на судні.

Коментарі

Всі новини