Суд повторно визнав «Укрзалізницю» боржником російського Сбербанку на 2 млрд грн

Східний апеляційний господарський не задовольнив апеляцію «Укрзалізниці» по болргу російському Сбербанку в розмірі $68 млн, що за поточним курсом становить більше 1,9 млрд грн.

Рішення зафіксовано у відповідній постанові від 17 вересня.

У червні 2020 судовим рішенням визнано «Укрзалізницю» правонаступником «Донецької залізниці» і, відповідно, боржником у справі стягнення з неї Сбербанком $68 млн.

Telegram Logo

УЗ також інформувала, що Сбербанк в Україні реструктуризував її борги на суму близько $200 млн, які треба було погасити до кінця липня. Реструктуризація проведена на термін до трьох років з можливістю дострокового погашення.

Контекст. «Укрзалізниця» повинна погасити всі борги «Донецької залізниці», втративши контроль над її майном. У ОРДЛО знаходиться більше 20 тис. вантажних вагонів УЗ і трохи менше 6 тис. вагонів інших власників, майже 6 тис. васажирських вагонів і більше 300 локомотивів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше УЗ підвела приблизні підрахунки суми фінансових зобов'язань «Донецької залізниці» перед кредиторами, які перевищують 6,5 млрд грн, в т.ч. перед Сбербанком — 3,5 млрд грн, перед ВТБ Банком — 1,2 млрд грн.

Крім цього «Укрзалізниця» повинна буде заплатити борги і «Південно-Західної залізниці». Сума боргу — $12,5 млн і 63,4 млн грн пені.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини